Замовити сайт для вашого бізнесу

Дата: 26.07.20 Автор: gvv2012 Категория: Новости, То что нужно

Замовити сайт для вашого бізнесу

Створення сайтів - це роботи, які спрямовані на розробку кращого ресурсу компанії. Адже онлайн-ресурс - це обличчя бізнесу.

Можна замовити як великий для продажу своїх товарів або послуг, так і простий, на зразок візитки, де в подробицях буде розказано про послуги і переваги вашої фірми.

Перед тим, як почнеться розробка сайту компанії група наших фахівців запитує у замовника - який він бачить свою сторінку? Що там буде вказано, чи можна буде робити замовлення через мережу, вивчаються ресурси конкуруючих компаній, потенційні покупці.

Ми, «Таємниця SEO», спеціалізуємося на створенні сайтів у Львові під ключ, замовити який ви можете, зв'язавшись з нами через електронну пошту або зателефонувавши по телефону.

У нас можна вибрати один з трьох основних видів, які будуть створені з нуля:

Візитка - найпростіший, що складається з однієї сторінки, на якій представлені всі послуги, які надає компанія або список товарів. Розробка інтернет-сайту "візитки" найпростіша, а значить і ціна буде маленька;

Інформаційний з багатьма сторінками - один зі складних, щось середнє між магазином та візиткою. Загальна структура обговорюється з замовником до початку робіт, виходячи з результатів досліджень;

Розробка Інтернет-магазину - як зрозуміло з назви, дозволяє відвідувачам переглядати список товарів, для яких будуть створені окремі сторінки з описом, фотографіями та списком відгуків. Також буде можливість виробляти покупки через інтернет. «Таємниця SEO» допоможе підключити ваш інтернет-магазин до 1C.

Скільки займає робота?

Це залежить від того, наскільки великий обсяг робіт буде обраний. Але в середньому це займає до 10 робочих днів:

Два робочих дні - вивчення конкурентів. Справа в тому, що у ваших прямих конкурентів можуть бути елементи, які вже давно подобаються потенційним покупцям.

Три робочих дні - починається маркетинговий план роботи. Все це робиться для того, щоб користувач інтернету зміг швидко знайти Ваш сайт.

П'ять робочих днів - підключаються дизайнери, які створюють унікальний дизайн. Враховується специфіка товарів, дизайн, обраний конкурентами, а також психологія потенційних покупців.

Десять робочих днів - починається усунення багів, неполадок, налаштовується мульти платформеність. На цьому етапі усуваються всі неприємності, пов'язані з працездатністю, також проходить оптимізація для використання на мобільних платформах (смартфонах, планшетах, нетбуки).

За цей час все буде готово.

Вартість створення сайту

Як ви думаєте, якщо замовити створення сайтів ціна на нього буде великий або маленькою? Вона залежить від того, який з чотирьох видів сайтів ви виберете:

Landing Page (7 000 гривень. Створюється унікальний дизайн, різноманітні ефекти з анімаціями, оптимізація під мобільні платформи).

Для бізнесу (9 000 гривень. Створюється дизайн, відповідний для бізнесу замовника, вказуються послуги та партнери, додається підтримка багатьох мов).

Онлайн-магазин (14 000 гривень. Додавання оплати через інтернет за допомогою банківських карт або електронних гаманців, зручна і приємна картка у товарів, швидка покупка).

Варто уточнити, що наведені тут ціни замовлень створення середні і можуть відрізнятися від кінцевої суми оплати.

Чому варто вибрати нас?

Ми візьмемося за створення сайтів у Львові. Дясять років без повернень говорить про високу якість обслуговування.

Гарантія на відмінну продуктивність. Компанія «Таємниця SEO» використовує кращі хостинги, на тестування йде до десяти годин.

Точне виконання термінів. При взятті замовлення нашою компанією укладається договір із замовником, в якому чітко прописані терміни виконання робіт.

Виводимо Ваш сайт в топ пошукових систем. Наші фахівці складають для вас семантичне ядро ​​(часто використовувані в пошукових системах запити). В результаті сторінка оптимізується, поліпшується її юзабельность.

Збільшуємо продажу товарів і послуг через відмінну оптимізації. Разом з розробкою Ви можете замовити SEO-просування і контент-маркетинг.

До замовнику приставляється людина, яка відповість на Ваші запитання і допоможе в будь-який момент зв'язатися з командою фахівців що б дізнатися про те, як йде робота.

Крім того, "Таємниця SEO", після виконання замовлення, дає ще місяць безкоштовної підтримки.

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Вы комментируете как Гость.